KURUMSAL

Hakkımızda

KRAFTEC MAKİNA olarak 2005 yılında yurtiçine kalıp aparat ve fason yedek parça yapmaya başlayan firmamız sürekli kendini yenileyerek ve geliştirerek müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutarak emin adımlarla şirketleşme yolunda büyük mesafeler katetmiştir.

2008 yılında KRAFTEC MAKİNA ismini alan firmamız kauçuk konusundaki eksikliğide görerek ağırlıklı üretimini kauçuk ve kauçuk kalıbı ile yurt dışına açılarak kauçuk kompansatör, metal kompansatör ve çeşitli kauçuk ürünleri ile doğal gaz, petrol, gıda, otomotiv ve bio enerji sektöründeki yerini almıştır.

 

MİSYONUMUZ

Katıldığı fuarlarla dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerinin başarılarına katkıda bulunmak amacıyla en üst kalitede mamül üretmek.

VİZYONUMUZ

KRAFTEC MAKİNA olarak kauçuk, metal kompansatör ve çeşitli kauçuk ürünleri aynı zamanda kalıpların yapımında istikrarlı kalite ile üretim yaparak yurt içi ve yurt dışı taleplerini en üst düzeyde müşteri memnuniyeti ile istenen teslimat süresinde karşılamaktır.

Ayrıca firmamız; Otomotiv yedek parça sektöründede rotil,rotbaşı,zrot,rot mili,rotilli kol ve salıncak üretimi yapmaktadır.

Back to Top